فروشگاه zaringolab قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی سوالات متداول مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات زرین گلاب
0 مورد

بهترین عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی

بهترین عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی

اگر تاکنون به دنبال رفع کم خونی بوده باشید، می دانید که درمان کم خونی با سبزیجات راهکار قابل قبولی است. سبزیجات، گوشت قرمز و آجیل از مواردی هستند که در درمان کم خونی مفید بوده و از بین این سه گروه مفید در درمان کم خونی مصرف سبزیجات از ابعاد مختلف اولویت دارد. یا اینکه این سوال برای بسیاری از افراد ممکن است پیش بیاید که برای درمان کم خونی چی بخوریم؟

بسیاری از گیاهان مانند اسفناج و جعفری به صورت خام و یا آب پز در برنامه غذایی روزانه ما قابل استفاده هستند اما راحت ترین روشی که می توان خواص بی نظیر گیاهان را از دل طبیعت بیرون کشیده و مورد استفاده قرار دهیم، مصرف عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی می باشد. امروزه فروشگاه های اینترنتی، خرید عرقیات گیاهی را آسان و در دسترس کرده ‌اند. فقط کافی است بتوانیم برند های نامی و با سابقه درخشان را شناسایی کنیم؛ آنگاه با مراجعه به فروشگاه اینترنتی عرقیات گیاهی، بهترین عرقیات گیاهی مفید برای درمان کم خونی را خریداری نماییم.

مصرف عرقیات گیاهی در پیشگیری و درمان کم خونی بدون عوارض جانبی بسیار شایع شده است. مصرف عرقیات گیاهی برای درمان بیماری ها را تمامی اطبای طب سنتی بدون شک تجویز می کند. در این مقاله به صحبت در مورد دارو ها و عرقیات گیاهی مفید برای درمان کم خونی پرداخته ‌ایم. کم خونی یکی از بیماری های شایع در سراسر جهان است که عمدتاً بانوان بیشتر با آن سر و کار دارند.

دارو های مفید در زمینه درمان کم خونی، وجود دارند که به ساخت هموگلوبین در بدن کمک می کند. اما اگر بخواهیم از طریق روش های خانگی برای درمان کم خونی اقدام کنیم، لازم است عرقیات گیاهی را مصرف کنیم که به دلیل داشتن پروتئین، ویتامین b، ویتامین c و آهن، بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. توصیه اکید آن است که به جای مصرف دارو های شیمیایی با عوارض جانبی از عرقیات گیاهی برای درمان خانگی کم خونی استفاده شود چرا که این عرقیات بدون هیچ گونه عارضه های جانبی به درمان بیماری ما کمک خواهند کرد. با ما همراه شوید تا در ادامه این مقاله به بهترین عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی بپردازیم.

 

علائم بیماری کم خونی

بیماری کم خونی در اکثر افراد وجود دارد چراکه ما در چیدن برنامه غذایی عمدتا به ارزش غذایی توجهی نداریم. از مهم ترین علائم بیماری کم خونی، احساس همیشگی خستگی است که گویا حال خوبی برای انجام فعالیت های روزانه نداریم. عدم تمرکز کافی، احساس ضعف شدید در بدن، مبتلا شدن به بیماری های کوچک و... نشان می دهد مشکل کم خونی در بدن ما وجود دارد و لازم است با درمان های خانگی و سریع کم خونی آن را رفع کنیم تا زندگی سالم و بدون دغدغه ای داشته باشیم. اما چطور می توان به درمان سریع کم خونی در خانه پرداخت؟ از جلمه این روش های درمان خانگی کم خونی می توان به مصرف عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی اشاره کرد.

 

عرقیات گیاهی مناسب برای درمان کم خونی

روش های خانگی برای درمان بیماری کم خونی وجود دارد که اصلا عوارض جانبی ندارند. از جمله این روش های درمانی خانگی و سریع درمان کم خونی می توان به بهترین دمنوش های گیاهی برای درمان کم خونی و یا مصرف عرقیات گیاهی برای درمان سریع کم خونی اشاره کرد. از جمله عرقیات گیاهی مفید برای درمان کم خونی می توان به عرق گیاهی گزنه، عرق شنبلیه، عرق گیاه جعفری، عرق گل ختمی و عرق گیاهی یونجه اشاره کرد که علاوه بر خواص درمانی دیگری که دارند، برای بهبود بیماری کم خونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به چند مورد از پرمصرف ترین عرقیات گیاهی برای درمان خانگی کم خونی می پردازیم.

 

عرق گیاهی گزنه برای درمان کم خونی

گیاه گزنه مقدار بسیار زیادی آهن به همراه ویتامین c دارد. ویتامین c به جذب بیشتر آهن در بدن کمک می کند. گیاه گزنه برای درمان کم خونی بسیار بسیار مناسب است. استفاده از عرق گیاه گزنه راحت ترین نوع مصرف می باشد و به علت آنکه عرق گیاهی گزنه در واقع عصاره طبیعی این گیاه است که تمام خواص درمانی گیاه گزنه را در خود دارد، می تواند سریع ترین درمان برای بهبود کم‌ خونی به حساب آید. علاوه بر مصرف عرق گیاهی گزنه می‌ توانید از دمنوش گیاهی گزنه برای درمان کم خونی هم استفاده کنید. نحوه مصرف عرق گزنه برای درمان کم خونی بدین صورت است که در طول ماه و یک هفته به صورت منظم و هر روزه از این عرق گیاهی استفاده کنید. در واقع اگر در هر ماه هفت روز از عرق گیاهی گزنه نوش جان کنید دچار کم خونی نخواهید شد.

 

عرق گیاهی شنبلیله مفید در درمان کم خونی

از دیگر عرقیات مفید برای بهبود کم خونی، می توان به عرق گیاهی شنبلیله اشاره کرد. عرق شنبلیه سرشار از آهن است و علاوه بر این که می ‌توانید از عرق گیاهی شنبلیله برای درمان کم خونی استفاده کنید، از تخم شنبلیله نیز می توانید بدین منظور استفاده نمایید. عطر و طعم گیاه شنبلیله برای درست کردن شربت های خنک و خوشمزه در عصر های گرم تابستان بسیار بی نظیر است.

 

عرق گیاه جعفری برای بهبود کم خونی

گیاه جعفری به علت در دسترس بودن توسط همگان شناخته شده است . به عنوان گیاهی که سرشار از آهن بوده و در درمان کم ‌خونی موثر می باشد. این گیاه مانند گزنه سرشار از ویتامین c بوده و علاوه بر آنکه می توان به صورت عرق گیاهی مورد استفاده قرار داد در بین سبزی های خوردن در وعده های غذایی مصرف می شود. عرق گیاه جعفری برای بهبود کم خونی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا این عرق گیاهی سرشار از ویتامین c، اسید فولیک و آهن است که بهترین قرص های شیمیایی نیز از همین ترکیب برای درمان کم خونی استفاده کرده اند.

 

مصرف عرق یونجه برای بهبود بیماری کم خونی

عرق گیاهی یونجه یکی از عرقیات پر خاصیتی است که کم تر مورد توجه قرار می گیرد. قبلا در رابطه با عرق یونجه به علت خاصیت اشتها آوری در درمان لاغری صحبت شد اما جالب است بدانید عرق یونجه همچنین می‌ تواند سموم بدن را دفع کرده و به علت داشتن ویتامین c از جمله عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی و فقر آهن است. به همین دلیل مصرف عرق یونجه برای بهبود بیماری کم خونی، توسط متخصصان طب سنتی بسیار توصیه شده است. خواص یونجه را علاوه بر مصرف عرق گیاهی می توانید از دم کرده و یا پخته شده قسمت های نازک و گل های گیاه یونجه به دست آورید.

 

مصرف عرق گل ختمی برای درمان کم خونی

حتماً گیاه زیبای ختمی را با گل های رنگارنگ چشم نواز دیده ‌اید. این گیاه زیبا سرشار از خاصیت است طبع عرق گل ختمی گرم بوده و در کنار داشتن مقدار زیادی آهن می تواند ضعف و کم‌ خونی را هم زمان درمان کند. هنگام مصرف عرق گل ختمی برای درمان کم خونی، حتما باید به طبع سرد یا گرم بدن خود دقت کنید. اگر طبع بدن شما هم گرم است، عرق گیاه ختمی را با مصلح خود مصرف نمایید. برای مثال می ‌توانید از آب زرشک که طبع بسیار سردی دارد استفاده کنید. آب زرشک هم خاصیت رفع کم خونی و رقیق کردن آن ‌را بر عهده دارد.

 

خرید عرقیات گیاهی درجه یک برای درمان کم خونی

تمامی این خواص تنها و تنها در رابطه با عرقیات گیاهی اصل و درجه یک می باشد به هیچ عنوان از عرقیات گیاهی بی‌ کیفیت و عرقیات گیاهی فروخته شده توسط فروشندگان نامعتبر استفاده نکنید. چرا که مستقیماً با سلامت شما در ارتباط بوده و مصرف عرقیات گیاهی بی ‌کیفیت و تقلبی نه‌ تنها دردی را دوا نمی ‌کند، بلکه آسیب های جدی را برای سلامت شما به همراه دارند. فروشگاه زرین گلاب، از جمله فروشگاه های معتبر گلاب و عرقیات گیاهی کاشان است که می توانید با بررسی محصولات موجود در این فروشگاه، اقدام به خرید بهترین عرقیات گیاهی برای درمان کم خونی بپردازید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت محصولات زرین گلاب
•  بهترین کیفیت در خرید محصولات زرین گلاب
•  حمل و نقل و عودت
•  ضمانت اصالت محصولات فروشگاه زرین گلاب
•  شماره حساب های مجموعه زرین گلاب

اطلاعات تماس فروشگاه

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552710 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان